Noc sylwestrowa tuż, tuż a Ty nie wiesz, gdzie się bawić? Sylwester w Lublinie możesz spędzić naprawdę różnorodnie – wszystko zależy od Twoich preferencji i zawartości portfela. Zobacz najpopularniejsze sposoby na spędzenie sylwestra w naszym mieście.

 

Sylwester w Lublinie pod gołym niebem

Najtańszy i jednocześnie najmniej przewidywalny sylwester czeka na Ciebie na ulicach miasta. W Lublinie rokrocznie organizowane są sylwestrowe imprezy plenerowe z występami największych gwiazd muzyki. Zabawa zazwyczaj zaczyna się około 21:00 i trwa do pierwszej/drugiej w nocy. Wstęp jest darmowy, ale trzeba się ciepło ubrać, bo aura nie rozpieszcza.

 

Zabawa sylwestrowa w Lublinie w hotelu lub restauracji

Najdroższy, ale jednocześnie też najbardziej ekskluzywny pomysł na sylwestra to bal sylwestrowy w hotelu lub restauracji. Mocne strony takiego rozwiązania to z pewnością suto zastawione stoły, muzyka na żywo, dodatkowe atrakcje w postaci gier i zabaw oraz pokazu sztucznych ogni, a także bardzo wystawny klimat. Sylwester Lublin 2017 w hotelu lub restauracji to cena średnio 200-300 zł od osoby (400-600 zł od pary).

 

Sylwester w klubie

Wolisz luźniejsze klimaty i zamiast balowej sukni, imprezową sukienkę a zamiast garnituru, jeansy? Lubelskie oferty na sylwestra dotyczą także imprez w klubach. Świetna muzyka, przystawki, wyborne alkohole, konkursy z nagrodami – klub to doskonałe miejsce, by przetańczyć całą sylwestrową noc. Koszt imprezy sylwestrowej w lubelskich klubach to średnio 30-50 zł od osoby.

 

Domówka sylwestrowa

Wolisz bardziej kameralne klimaty i sylwestra spędzonego ze znajomymi lub rodziną? Duża liczba mieszkańców Lublina przygotowuje własne mini imprezy sylwestrowe. Jeżeli paczka jest zgrana, to nawet w kilka czy kilkanaście osób można się świetnie bawić. A kiedy mieszkanie jest za małe na zorganizowanie „domówki”, zawsze możesz wybrać którąś z wyżej wymienionych propozycji.

 

Sylwester w Lublinie może być niezapomniany. Sprawdź nasze oferty, wybierz najlepszą i koniecznie zabierz ze sobą dobry humor. Ta noc przejdzie do historii.